Работаме машина за шиење Singer 1507

Денес ви донесуваме добри вести за сите следбеници на оваа веб-страница, и тоа е само затоа што сте читател на CraftsOn ќе можете да однесете дома еден потполно бесплатно Сингер 1507 машина за шиење проценета на 159 € благодарение на соработката со специјализираната онлајн продавница «Машини за шиење Диони".

Учеството е многу едноставно и ќе ви одземе само 2 минути, па не пропуштајте ја оваа можност да набавите прекрасен преносна машина за шиење, Сингер 1507. Идеално за почеток во светот на шиење, ваше 7 типа на конците и можноста за правење дупки на копчињата ја прави совршена алатка за работа и за правење на облека и за започнете во светот на облеката. Лесна за употреба машина со гаранција за брендот SINGER. Дали сакате да ја освоите оваа прекрасна награда? Па, продолжете да го читате овој напис.

Како да се победи машината за шиење?

Постапката е многу едноставна, само треба да го следите следното следните три чекори:

Сингер 1507 машина за шиење

Како што можете да видите, не треба повеќе од неколку минути за да:

 • Идентификувајте се со вашиот корисник на Фејсбук
 • Посетете ја страницата за шивачки машини Диони и лајкнете ја страницата
 • Споделете ја томболата со вашите пријатели и добијте дополнителни поени за секоја личност што учествува преку вашата покана

И тоа е тоа. Со среќа!


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

6 коментари, оставете ги вашите

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

 1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
 2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
 3. Легитимација: Ваша согласност
 4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
 5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
 6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.

 1.   Rocio dijo

  Учествував многу добро дека мојот е оштетен и не беше добар и не можам да купам друг

 2.   Марија Мерцедес dijo

  Би било одлично да работам дома ова лето.

 3.   Рождество Витлеем dijo

  Би било одлично бидејќи правам курс за машина за шиење и затоа би вежбал, а потоа да ги правам моите фустани и работи за моите ќерки. Учествувам и споделувам. Ви благодарам многу што го направивте овој величествен подарок.

 4.   Кристина dijo

  Со среќа!!!!

 5.   Розер ја убива Буендија dijo

  Тој учествуваше! Можев многу добро да го искористам. Имав 1-ви и не ми одеше добро и го вратив и сега немам, се надевам дека имам среќа, благодарам.

 6.   Даниела траска dijo

  Сакам машини за шиење, можете да направите чуда со вашите раце и машина!