5 vepra artizanale kartoni për të bërë me fëmijët në Halloween

Përshëndetje të gjithëve! Në artikullin e sotëm do të shohim pesë vepra artizanale prej kartoni që mund të bëjmë me të vegjlit në shtëpi dhe me një temë të Halloween.

Dëshironi të dini se cilat janë këto zanate?

Artizanati i Halloween Cardstock 1: Macja e kartonit të zi

Macet e zeza janë një nga kafshët më përfaqësuese të Halloween, kështu që pse të mos e bëni këtë në këtë datë për të kaluar pak kohë argëtuese në shtëpi.

Nëse doni të dini se si mund ta bëni këtë mace të Halloween mund ta shihni hap pas hapi në lidhjen e mëposhtme: Macja e zezë me karton: një zanat i Halloween për t’u bërë me fëmijë

Artizanati i Kartës së Halloween Numri 2: Lakuriqi i lezetshëm i Halloween

Një nga kafshët përfaqësuese të këtyre hurmave është lakuriqi i natës, por jo të gjitha duhet të jenë të frikshme.

Nëse doni të dini se si mund ta bëni këtë shkop Halloween ju mund ta shihni hap pas hapi në lidhjen e mëposhtme: Shkop qesharak për të bërë në Halloween me fëmijë

Artizanati i Aksioneve të Kartës së Halloween Numri 3: Mumje e Lehtë Letre Tualeti

Nuk mund të ketë dekorime për Halloween pa mumie.

Nëse doni të dini se si mund ta bëni këtë mumje të Halloween mund ta shihni hap pas hapi në lidhjen e mëposhtme: Mumje e thjeshtë për Halloween për tu bërë me fëmijë

Artizanati i Halloween Cardstock 4: Mumja e kartonit të zi

Një tjetër mundësi e thjeshtë për të bërë një mumje.

Nëse doni të dini se si mund ta bëni këtë mumje të Halloween mund ta shihni hap pas hapi në lidhjen e mëposhtme: Mumje kartoni i zi për Halloween

Artizanati i Aksioneve të Kartave të Halloween Numri 5: Kapelë e vogël Shtrigash

kapelë shtrigash

Shtrigat janë mbretëreshat e Halloween, kështu që nuk mund të humbasësh zanatet që lidhen me to.

Nëse doni të dini se si mund ta bëni këtë kapelë shtrigash Halloween mund ta shihni hap pas hapi në lidhjen e mëposhtme: Kapelë e vogël shtrigash për Halloween

Dhe gati!

Shpresoj të gëzohesh dhe të bësh disa nga këto zanate.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.