5 zanate për tu dhuruar të bëra me pompone leshi

Përshëndetje të gjithëve! Në artikullin e sotëm do t'ju japim ide për të bërë 5 zanate për tu dhuruar të bëra me pompone leshi. Ato janë shumë të lehta për tu bërë dhe ne do të marrim një dhuratë origjinale.

A doni të dini se cilat janë ato?

Si të bëni pompone leshi?

Këtu është një mënyrë e thjeshtë për të bërë pompone leshi: Ne bëjmë mini pompone me ndihmën e një piruni

Artizanat 1: Mbajtëse pecete pompon.

Ky zanat është perfekt për t'u dhënë atyre njerëzve që duan të jenë të orientuar drejt detajeve me mysafirët e tyre. Edhe pse mund ta bëni edhe për veten tuaj nëse keni tendencë të jeni nikoqir dhe dëshironi të surprizoni mysafirët tuaj.

Ju mund të shihni hap pas hapi për të bërë këtë zanat në lidhjen vijuese: Pompom pecete, e bukur dhe e lehtë

Artizanat 2: Lepurushi me pompone.

Një zanat qesharak për t'u dhënë dashamirëve të kafshëve, është i lehtë për tu bërë dhe mund të shërbejë si një dhuratë unike ashtu edhe si shoqëruese e një dhuratë tjetër.

Ju mund të shihni hap pas hapi për të bërë këtë zanat në lidhjen vijuese: Lepuri me pompone leshi

Artizanat 3: Garland dekorative.

Ata që e duan dekorimin do të kënaqen me një dhuratë si kjo, e thjeshtë dhe padyshim e suksesshme.

Ju mund të shihni hap pas hapi për të bërë këtë zanat në lidhjen vijuese: Kurorë Pompom

Artizanat 4: Shirit koke pom pom në formën e veshëve të kafshëve.

Një dhuratë e shkëlqyeshme për ata që duan të vishen.

Ju mund të shihni hap pas hapi për të bërë këtë zanat në lidhjen vijuese: Shirit koke me veshë pompon për tu bërë me fëmijë

Artizanat 5: përbindësh me pompon.

Ky zanat argëtues mund të jetë ideal si një dhuratë si një varëse në pasqyrën e pasme të makinës, ose për të zbukuruar një raft.

Ju mund të shihni hap pas hapi për të bërë këtë zanat në lidhjen vijuese: Përbindësh pompom

Dhe gati!

Shpresoj të shkoni përpara dhe të bëni disa nga këto zanate për t'i bërë përshtypje dikujt të veçantë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.