Klubet e mashtrimit me materiale të ricikluara

Mashtrime mashtrimi

Për shumicën e fëmijëve u pëlqen cirkuSi kafshët ashtu edhe akrobatët, përveç kësaj, disa ëndërrojnë të jenë në gjendje të bëjnë të njëjtën gjë si ata. Kjo është, tregoni veten si një akrobat apo xhongler i shkëlqyeshëm me të materiale të tilla si topa, shkopinj, spërkatje zjarri, etj.

Kjo është arsyeja pse, për fëmijët që duan cirkun, ne kemi qenë në kërkim të disa klubeve shumë të freskëta të xhonglimit. Kështu, ju mund të praktikoni të jeni të shkëlqyeshëm xhonglera me çekiç të bëra nga materiale të ricikluara.

materiale

 • 2 fshesa.
 • 3 shishe plastike 1l.
 • Shirit izolues me ngjyra.
 • Bishti i marangozit.

Proces

 1. Pritini fshikëzat në të njëjtën gjatësi.
 2. Vendosni shkopin në shishe dhe ngjiteni.
 3. Vendosni priza të shishes në skajin e jashtëm të shkopit të leckës.
 4. Linjë shishja, kapaku dhe nyja me shirit elektrik të ngjyrës që dëshironi.

Më shumë informacion - Shishe të ricikluara për të dekoruar shtëpinë

Burimi - E verdhë, jeshile dhe blu


Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.