Pjesët qendrore perfekte për tu dekoruar në vjeshtë

Pershendetje te gjitheve! Vjeshta po vjen dhe me të, ka të ngjarë që ne duam të ndryshojmë dekorimin e shtëpisë me një atmosferë vjeshte. Prandaj, në artikullin e sotëm Ne ju sjellim tre ide për të dekoruar tryezat tona për vjeshtën.

Dëshironi të dini se cilat janë këto ide për të bërë pjesë kryesore?

Ideja e Qendrës së Vjeshtës Numri 1: Pom Poms dhe Lights Garland

Ky element qendror duke sjellë drita, siguron një shtesë duke siguruar një atmosferë në shtëpi. Mund të përdorni ngjyrat që ju pëlqejnë më shumë për t’i kombinuar me dhomën ose për të përdorur ngjyrat tipike të vjeshtës.

Për të ditur se si mund ta bëni këtë pjesë qendrore, mund ta shihni hap pas hapi në lidhjen e mëposhtme: Kurorë Pompom

Ideja e Vjeshtë Qendrore Numër 2: Pjesë Qendrore me Materiale Natyrore Tipike të Vjeshtës

Pjesë qendrore

Duke përdorur materialet natyrore që kemi në dispozicion kur të vijë vjeshta, është një ide e shkëlqyeshme t'i japim një prekje të veçantë dhomave tona. Ne mund të përdorim lule të thata, gështenja, ananas ... thjesht na duhet të bëjmë një shëtitje nëpër fshat apo male dhe të shohim se çfarë mund të zgjedhim.

Për të ditur se si mund ta bëni këtë pjesë qendrore, mund ta shihni hap pas hapi në lidhjen e mëposhtme: Copë qendrore me gështenja, gjethe dhe lule të thata

Ideja e Qendrës së Vjeshtës Numri 3: Pjesë Qendrore me gjethe të thata

 

Kjo pjesë qendrore me qirinj dhe gjethe të thata është perfekte për të përfaqësuar vjeshtën në shtëpitë tona dhe për të filluar të ndryshojë dekorimin për këtë sezon.

Për të ditur se si mund ta bëni këtë pjesë qendrore, mund ta shihni hap pas hapi në lidhjen e mëposhtme: Ne bëjmë një pjesë qendrore të vjeshtës

Dhe gati! Tani mund të fillojmë të dekorojmë shtëpinë tonë me një atmosferë vjeshte.

Shpresoj të gëzohesh dhe të bësh disa nga këto zanate.

 

 


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.