Punime për të dekoruar pemën e Krishtlindjes 1

Pershendetje te gjitheve! Në artikullin e sotëm ju sjellim pjesën e parë të një serie të vepra artizanale që mund të bëjmë për të dekoruar pemën tonë të Krishtlindjes në një mënyrë origjinale. Mund të kalojmë një pasdite duke bërë dekorime, duke montuar pemën dhe pse jo ... duke pirë një filxhan çokollatë. A jeni gati për të?

Nëse doni të dini se cilat janë zanatet e këtij kësti të parë, mos e humbisni pjesën tjetër të artikullit.

Dekorimi i Krishtlindjeve për pemën tonë numër 1: Renë me tapë

Ju mund ta shihni hap pas hapi këtë stoli të Krishtlindjeve nëse ndiqni lidhjen e mëposhtme: Reja e tapës për të dekoruar pemën e Krishtlindjes

Dekorimi i Krishtlindjeve për pemën tonë numër 2: Ylli i Krishtlindjes

Ky zbukurim është i shpejtë dhe i lehtë dhe do t'i shtojë një prekje shkëlqimi pemës sonë. Mund të bëhet edhe me një lloj tjetër materiali që nuk shkëlqen. Kjo sipas dëshirës tonë.

Ju mund ta shihni hap pas hapi këtë stoli të Krishtlindjeve nëse ndiqni lidhjen e mëposhtme: Stoli me yje për Krishtlindje

Dekorimi i Krishtlindjeve për pemën tonë numër 3: Topa të thjeshtë

Klasike në dekorimin e pemës së Krishtlindjes, por në versionin e saj të lehtë dhe të sheshtë.

Ju mund ta shihni hap pas hapi këtë stoli të Krishtlindjeve nëse ndiqni lidhjen e mëposhtme: Topa për të dekoruar pemën tuaj të Krishtlindjes super të lehtë

Dekorimi i Krishtlindjeve për pemën tonë numër 4: Burrë dëbore me kapëse rrobash

Ky kapëse mund të përdoret për dekorime të ndryshme për Krishtlindje, një prej tyre është ta varni si stoli në pemën tonë të Krishtlindjes.

Ju mund ta shihni hap pas hapi këtë stoli të Krishtlindjeve nëse ndiqni lidhjen e mëposhtme: Burrë dëbore me kapëse rrobash

Dhe gati! Mund të fillojmë me dekorimet e Krishtlindjeve.

Shpresoj që të gëzoheni dhe të bëni disa nga këto zbukurime. Të hënën e ardhshme do t'ju sjellim pjesën e dytë.

 


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.