Punime për të dekoruar pemën e Krishtlindjes 2

Pershendetje te gjitheve! Në artikullin e sotëm ju sjellim pjesën e dytë të kësaj serie të vepra artizanale që mund të bëjmë për të dekoruar pemën tonë të Krishtlindjes në një mënyrë origjinale. Sot pasdite ju sugjerojmë të bëni disa biskota ose një tortë të bërë vetë ndërsa ne bëjmë dekorimet dhe të keni mundësi të hani një meze të lehtë ndërsa ne argëtohemi duke bërë dekorimet.

Nëse doni të dini se cilat janë zanatet e këtij kësti të dytë, mos e humbisni pjesën tjetër të artikullit.

Dekorimi i Krishtlindjeve për pemën tonë numër 1: thes i Krishtlindjeve

Pse të mos bëni një stoli në formën e një thesi ku Santa Claus ose njerëzit e mençur i mbajnë dhuratat?

Ju mund ta shihni hap pas hapi këtë stoli të Krishtlindjeve nëse ndiqni lidhjen e mëposhtme: Zbukurimi i Krishtlindjes në trastë

Dekorimi i Krishtlindjeve për pemën tonë numër 2: Engjëlli.

Engjëjt janë këngëtarët e Krishtlindjeve, ndaj pse të mos i shtojmë në pemën tonë?

Ju mund ta shihni hap pas hapi këtë stoli të Krishtlindjeve nëse ndiqni lidhjen e mëposhtme: Stoli engjëllor për pemën e Krishtlindjes

Stoli për Krishtlindje për pemën tonë numër 3: Pema e Krishtlindjes.

Pema jonë e Krishtlindjes mund të ketë përfaqësimin e saj për t'u varur si një stoli e Krishtlindjeve.

Ju mund ta shihni hap pas hapi këtë stoli të Krishtlindjeve nëse ndiqni lidhjen e mëposhtme: Ornament i pemës së Krishtlindjes për tu varur

Dekorimi i Krishtlindjeve për pemën tonë numër 4: Flokë dëbore me tapa

Bora është një tjetër nga yjet e Krishtlindjeve, ndaj ne ju propozojmë këtë mënyrë të thjeshtë për të bërë një flake.

Ju mund ta shihni hap pas hapi këtë stoli të Krishtlindjeve nëse ndiqni lidhjen e mëposhtme: Stoli e dëborës për pemën e Krishtlindjes

Dhe gati! Nëse dëshironi të vazhdoni të shihni se si të dekorojmë shtëpinë tonë për Krishtlindje, mos i humbisni punimet artizanale që vijnë këto muaj.

Shpresoj që të gëzoheni dhe të bëni disa nga këto zbukurime.

 


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.