Ide për të dekoruar pasi të keni hequr dekorimet e Krishtlindjeve

Pershendetje te gjitheve! Në artikullin e sotëm do të shohim pesë ide për dekoroj pasi të keni hequr dekoratat e Krishtlindjeve. Në fund të Krishtlindjeve dhe duke lënë mënjanë dekorimet tipike të këtyre pjesëve, ka mundësi që të ndjejmë se raftet apo tavolinat tona janë disi bosh, ndaj ju japim disa ide për të rinovuar dekorimin tonë.

Dëshironi të dini se cilat janë këto ide?

Ideja e dekorimit numër 1: Feta të thata portokalli për të dekoruar.

Tani që portokallet janë në sezon, është një opsion shumë i mirë për ta tharë këtë frut për t'u përdorur në dekorim. Mund të bëjmë varka plot me fruta, qirinj, tasa...

Ju mund të shihni se si ta bëni këtë zanat hap pas hapi duke ndjekur lidhjen që lëmë më poshtë: Tharja e feta portokalli për të bërë dekorime

Ideja e dekorimit numër 2: Pasqyrë Macramé

Ka mundësi të kemi një pasqyrë të vjetër në shtëpi, mund ta rinovojmë dhe ta varim në mur për të pasur një dekorim kaq të bukur si ky.

Ju mund të shihni se si ta bëni këtë zanat hap pas hapi duke ndjekur lidhjen që lëmë më poshtë: Pasqyrë Macrame

Ideja e dekorimit numër 3: Mbajtëse qirinjsh me lëvozhgë fëstëku

Me këtë ide, përveçse do të dekorojmë në mënyrë të bukur dhe origjinale, do të riciklojmë lëvozhgat e këtij fruti të thatë të shijshëm.

Ju mund të shihni se si ta bëni këtë zanat hap pas hapi duke ndjekur lidhjen që lëmë më poshtë: Mbajtëse qirinjsh me guaska fëstëkësh

Ideja e dekorimit numër 4: Kurorë me pom pom

Është e mundur që pas heqjes së pjesëve qendrore të Krishtlindjeve të pyesim veten se çfarë mund të vendosim tani për të dekoruar. Prandaj kjo ide me pompone dhe drita mund të jetë zgjidhja.

Ju mund të shihni se si ta bëni këtë zanat hap pas hapi duke ndjekur lidhjen që lëmë më poshtë: Kurorë Pompom

Ide për të dekoruar numrin 5: Pikturë e thjeshtë rustike boho

Kjo pikturë mund të jetë e përsosur si duke u mbështetur në një raft ashtu edhe duke u varur në një mur. Ju mund të bëni formën gjeometrike që dëshironi më shumë.

Ju mund të shihni se si ta bëni këtë zanat hap pas hapi duke ndjekur lidhjen që lëmë më poshtë: Pikturë e lehtë dekorative boho

Dhe gati!

Shpresoj të gëzohesh dhe të bësh disa nga këto zanate.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

bool (e vërtetë)