4 ide për të dekoruar shtëpitë tona në Halloween

Përshëndetje të gjithëve! Në artikullin e sotëm do të shohim 4 ide për të dekoruar shtëpinë tonë në HalloweenMe Do të gjeni ide nga dekorimi i hyrjes për të pritur ata që vijnë për të kërkuar karamele, si dekor për shtëpinë dhe për të dhënë pak atmosferë në këtë datë.

A doni të dini se cilat janë këto katër zanate?

Artizanati dekorues i Halloween # 1: Shtriga e shtypur nga shtëpia

Kjo shtrigë origjinale e shtypur do të befasojë të gjithë ata që vijnë në shtëpi në këtë datë të rëndësishme.

Ju mund të shihni se si ta bëni këtë zanat hap pas hapi për të dekoruar shtëpinë tonë duke ndjekur lidhjen më poshtë: Shtrigat u shtypën në derë - një zanat i lehtë për Halloween

Artizanati i dekorimit të Halloween Numri 2: Kurora e Halloween

Një kurorë që bëhet shumë lehtë dhe me pak materiale.

Ju mund të shihni se si ta bëni këtë zanat hap pas hapi për të dekoruar shtëpinë tonë duke ndjekur lidhjen më poshtë: Garlanda e kobureve për Halloween

Artizanati i dekorimit të Halloween Numri 3: Mbajtës i qirinjve të mumjes

Dritat dhe hijet. Për të dekoruar në Halloween nuk mund të humbisni qirinjtë dhe mbajtësit e qirinjve me temë monstruoze si kjo mumje.

Ju mund të shihni se si ta bëni këtë zanat hap pas hapi për të dekoruar shtëpinë tonë duke ndjekur lidhjen më poshtë: Mbajtëse qirinjsh Halloween në formën e një mumje

Artizanati Zbukurues i Halloween Numri 4: Fshesa e Shtrigave

E thjeshtë për tu bërë dhe do të dekoroj çdo cep të shtëpisë sonë. Mund të shoqërohet gjithashtu me disa detaje të tilla si ajo mace kartoni ose qirinj me temë Halloween.

Ju mund të shihni se si ta bëni këtë zanat hap pas hapi për të dekoruar shtëpinë tonë duke ndjekur lidhjen më poshtë: Fshi fshesa për të dekoruar në Halloween

Dhe gati! Tani mund të fillojmë të bëjmë vepra artizanale për të dekoruar shtëpinë tonë në Halloween. Mos i humbisni zanatet në ditët në vijim.

Shpresoj të gëzohesh dhe të bësh disa nga këto zanate.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.