Zanat e Halloween për shtrigat

Përshëndetje të gjithëve! Në artikullin e sotëm do të shohim një seri zanatesh me temë shtrigash për të bërë ballë për Halloween. Shtrigat janë një klasik i kësaj feste dhe kjo është arsyeja pse ne kemi dashur t'u japim atyre një prekje më protagoniste.

Dëshironi të shihni se cilat janë këto zanate?

Artizanati # 1: Faqerojtësja e shtrigave

Halloween magjistare

Pse të mos bëjmë një zanat që mund ta përdorim gjatë gjithë vitit? Pra, është një zanat i madh për ata që i duan shtrigat.

Ju mund të shihni se si ta bëni hap pas hapi këtë zanat në lidhjen e mëposhtme: Faqeshënuesit e gomës së shtrigave eva për Halloween

Artizanati # 2: Shtriga e shtypur në dyer

Një mënyrë e mirë për të pritur vizitorët që vijnë në shtëpi në Halloween.

Ju mund të shihni se si ta bëni hap pas hapi këtë zanat në lidhjen e mëposhtme: Shtrigat u shtypën në derë - një zanat i lehtë për Halloween

Artizanati # 3: Shtriga me kungull

Një shtrigë e bukur për të dekoruar një nga dhomat tona në Halloween.

Ju mund të shihni se si ta bëni hap pas hapi këtë zanat në lidhjen e mëposhtme: Halloween Magjistare me kungull. Zanate për të bërë me fëmijë

Artizanati numër 4: Fshesa e shtrigave për të dekoruar

Kjo fshesë do të shërbejë si për të dekoruar një qoshe ashtu edhe për të përfunduar kostumin e shtrigave në Halloween. Alsoshtë gjithashtu një zanat ku ne do të përdorim të gjitha materialet natyrore.

Ju mund të shihni se si ta bëni hap pas hapi këtë zanat në lidhjen e mëposhtme: Fshi fshesa për të dekoruar në Halloween

Artizanati # 5: Magjistare e Ndjeshme për të Pritur Vizitorë

Shtriga qesharake për Halloween

 

Një mënyrë tjetër për të dekoruar është kjo shtrigë qesharake e ndjerë që mund ta përdorim për të veshur rroba, ose dekorime.

Ju mund të shihni se si ta bëni hap pas hapi këtë zanat në lidhjen e mëposhtme: Halloween magjistare me ndjerë

Dhe gati!

Shpresoj të gëzohesh dhe të bësh disa nga këto zanate.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.